Main menu

Nasz zespół

Photo by : Damian Musialski (www.dmstudiofoto.pl)

mgr Małgorzata Urbańska-Duszyńska

Kierownik Ośrodka, Instruktor kat.B, Wykładowca zajęć teoretycznych

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu  .Posiadam prawo jazdy kat. B,BE,A,C,CE. Swoim kursantom staram się przekazać przepisy zawarte w Prawie o ruchu drogowym i rzetelnie przygotować do egzaminu państwowego.

tel. 667 303 379


WP_20150930_004

Marcin Duszyński
Instruktor Nauki Jazdy kategorii A, B, BE, C, CE, T
.

Przed założeniem OSK DRIVER pracowałem jako kierowca zawodowy. Posiadam wszystkie kategorie prawa jazdy A, B, C, D, B+E, C+E, D+E, T. Swoją wiedzą z zakresu motoryzacji dzielę się z moimi kursantami podczas szkoleń. Celem mojej pracy jest zdobycie uprawnień przez kursanta jak również nauka prawidłowej techniki i wysokiej kultury jazdy.

tel. 607 925 730


Jacek Skoracki
Instruktor Pierwszej Pomocy

Pracownik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim na stanowisku strażak – ratownik.
Pracownik w Zespołach Ratownictwa Medycznego w Grodzisku Wielkopolskim na stanowisku ratownik medyczny – kierowca.


Karol Juszczak

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktor  z dużym doświadczeniem i wieloletnim stażem pracy. Stara się w sposób prosty i zrozumiały przekazać swoją wiedzę kursantom. Zawsze służy pomocą.


Waldemar Langer

Instruktor Nauki Jazdy kat.B

Posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu przepisów ruchu drogowego.  Szkoli przyszłych kierowców w sposób cierpliwy i opanowany.


Mikołaj Garcon

Instruktor Nauki Jazdy kat. B,BE,CE,T

Spokojny , cierpliwy i zaangażowany. Posiada wieloletnie doświadczenie jako kierowca w transporcie międzynarodowym i krajowym, które przenosi na jakość szkolenia przyszłych kierowców. Posiada prawo jazdy kat B,BE,C,CE


zdjęcie kasia tomkiewicz

Psycholog Transportu

mgr Katarzyna Tomkiewicz

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu na kierunku Psychologia Kliniczna oraz studia podyplomowe z Psychologii Transportu. Na co dzień zajmuje się pomocą ludziom w radzeniu sobie z problemami natury psychicznej i emocjonalnej oraz przeprowadzam psychotesty dla kierowców i operatorów maszyn. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując ze szkołami, poradniami i innymi instytucjami zajmującymi się pomocą ludziom. Wykonuje badania psychologiczne kierowców wszystkich kategorii i operatorów wózków widłowych oraz operatorów maszyn. Zapewniam sprawny, bezstresowy przebieg badania, w miłej, komfortowej atmosferze.
Psychotesty dla kierowców mają swoje znaczenie.  Przede wszystkim zapewnić jak największe bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Pragnę zaznaczyć, że zadaniem psychologa jest opieka nad osobą badaną. Psycholog spokojnie tłumaczy, uważnie słucha i wyjaśnia kolejne zagadnienia dotyczące badania psychologicznego.